Naše masáže

Regenerační masáže

Regenerační masáže nabízejí kromě udržení tělesné kondice také zlepšení celkového vzhledu a účinný boj proti fyzické i psychické únavě. Aktivně se také podílejí na regeneraci pohybového aparátu po úrazech, onemocněních či jen velké fyzické námaze. Výrazný je jejich vliv na psychiku člověka, kterou zbavují nahromaděného napětí a důsledků stresu.

  • napomáhají regeneraci svalstva a tkání
  • zvyšují prokrvení kůže a odstranění odumřelých částí
  • podporují lymfatický a cévní systém systému v odplavování toxinů
  • mírní bolesti pohybového aparátu a zlepšují jeho výkonnost
  • zbavují pocitů ztuhlosti


Havajské masáže

Havajská masáž "LOMI LOMI" je terapie už odpradávna praktikovaná na Havajských ostrovech. Nejprve byla praktikována mezi Ali´i "vrchností". Jedno sezení Lomi Lomi v tuto dobu trvalo čtyři dny i déle. Bylo velice důležité, kdo tuto terapii prováděl. Byla označována za svatý rituál.

Od té doby se mnohé změnilo. Postupně do této terapie pronikaly techniky a znalosti z jiných kultur a tím se vyvíjela do dnešní (zcela ne konečné) podobě.

Základy této terapie spočívají na použití speciálních havajských technik, které svou rytmikou, a energickým potenciálem mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Speciální exotická aromaterapie umocňuje pocit klidu a pohody.

Masáže - Lávové kameny

Masáže lávovými kameny, základy této terapie masáže lávovými kameny spočívají na použití speciálních havajských technik, které ve spojení s horkými lávovými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek.

Správně zvolená exotická aromaterapie umocňuje pocit kliku a pohody. V této terapii se využívá jak znalostí čínské medicíny (čakry, energetické dráhy), tak i prvků havajské masáže. Pracuje se zde především na stresových drahách. Tuto terapii bychom mohli charakterizovat jako vysoce relaxační, antistresovou a harmonickou. Celý systém masáže je rozvíjený od počátku vzniku. Snaží se co nejvíce přizpůsobit současnému člověku. 

Candle massage Botanico

Jdinečnost Candle massage Botanico, nespočívá jen v netradičním využití, ale především v čistě přírodním složení a výběru kvalitních surovin: Jemná kompozice bambuckého másla, slunečnicového oleje, olivového oleje, přírodních výtažků a esenciálních olejů zbaví vaše tělo i mysl únavy a dodá vám novou energii. Zahřáté ingredience působí jemně, ale intenzivně na vaše tělo, které tak může vstřebat všechny potřebné minerály a hydratační látky. Je ideální pro regeneraci svalů, fyzioterapeutickou masáž, místo tělového mléka po koupeli a samozřejmě také pro intimní pohodu.

Jak masáž svíčku probíhá? Po zapálení svíčky se ztuhlý olej postupně rozpouští a dosáhne teploty potřebné pro masáž. Rozehřátý olej se dlaněmi aplikuje na tělo a jemně vmasíruje do pokožky. Díky snadné penetraci účinných látek je výsledný efekt na pokožce okamžitě viditelný, pleť je jemná, vláčná a vyživená. Navíc se během procedury uvolňující vonné kompozice působící na všechny smysly a umocňující pocit pohody a relaxace.

Brüssova masáž 

Brüssova masáž " meziobratlových plotének" se dá velmi dobře kombinovat s metodou pana Dorna. 

Mnohé problémy páteře jako bolesti meziobratlových plotének, ústřel atd. se mohou spojením těchto dvou metod zcela lehce, bez rizika a s dobrou prognózou vyléčit. 

Brüssova masáž je často opomíjená, ale jde o plnohodnotnou masáž, která se s úspěchem používá i samostatně.