Tělové zábaly

Detoxikační bahenní zábal

Extrémně účinný v boji proti problémům s celulitidou, zadržováním tekutin a lokálnímu usazování tuku.

Detoxikační bahenní zábal, aktivuje fyziologické mechanismy v nejspodnějších vrstvách pokožky, proto je extrémně účinný v boji proti problémům s celulitidou, zadržováním tekutin a lokálnímu usazování tuku. 

Ošetření se skládá ze dvou fází, kdy při první fázi ošetření se nanese detoxikační zeštíhlující bahno, které má vynikající vlastnosti při výměně iontů, a které uvolňuje vzácné prvky do pokožky a mineralizuje tkáně, absorbuje substance, které pokožka vylučuje. Díky vysoké koncentraci řas a jílů usnadňuje kapilární cirkulaci a zvětšuje okysličování tkáně, čímž zlepšuje metabolismus lipidů a důsledkem toho redukuje celulitidu a zmenšuje oblasti těla s usazováním tuků.             Součástí zábalu z detoxikačního zeštíhlujícího bahna, je ošetření částí těla /partií/ Mořským gelovým koncentrátem, který díky vysokému obsahu mořské soli a extraktu z mořských chaluh usnadňuje vylučování nadměrného množství zadržovaných tekutin v těle. Jedná se o velkou pomoc při boji s celulitidou a zadržováním tekutin a minimalizování tzv.: "pomerančové kůry". 

Po provedeném zábalu se provádí závěrečná celo-tělová masáž vonným olejem /záda, nohy přední část, nohy zadní část, břicho, hrudník, ruce, krk/ 

Drenážní aroma bahenní zábal

Jedná se o vysoce účinný a dlouhotrvající efekt při problémech s celulitidou, se zadržováním tekutin a místním usazování tuků. 

Drenážní aroma bahenní zábal, stimuluje, zpevňuje a zvláčňuje pokožku. Ošetření se skládá z z provedení bahenní celotělové masky, která obsahuje směs červených mořských chaluh, bílého jílu a alginátů. Je obohacena o esenciální oleje, retinol, rostlinné extrakty, lypolitické substance a vitamin PP. 

Jedná se o vysoce účinný a dlouhotrvající efekt při problémech s celulitidou, se zadržováním tekutin a místním usazování tuků. Aroma - tělová maska obsahuje speciální esenciální oleje, proto příjemně voní a navozuje pocity dobré nálady. Zábal z této bahenní masky má drenážní hypertermální kosmetický účinek, díky němuž se snižuje stav celulitidy a tukových zásob. 

Po zábalové masce se provádí celo-tělová speciální masáž osvěžující olejovou emulzí, která má speciální emulgovaný olej s vysokou koncentrací retinou a antarktické řasy, které jsou bohaté na vitamíny a aminokyseliny, které mají kosmetické účinky, zvláčňují, zpevňují a zeštíhlují vaši pokožku a regenerují pokožku z fyziologického hlediska. Vaše pokožka tak opět získá vláčnost a kompaktnost. Celkový účinek je zvýšen přítomností velmi speciálních a efektivních esenciálních olejů.

Ambra-Fytoendorfinový tělový zpevňující zábal

Efektivní a příjemné ošetření přinášející obnovení pevnosti pokožky

Ambra-Fytoendorfinový tělový zpevňující zábal pro ženy, je efektivní a příjemné ošetření přinášející obnovení pevnosti pokožky, posílení cévního zásobení a s tím související posílení správného metabolismu buněk. 

Při tomto ošetření vám jako první aplikujeme speciální masáží diamantový a hematitový elixír na celé tělo včetně poprsí, kterým se vytvoří zpevňující liftingový film, dále vám masážní aplikujeme emulzi na Ambry a Fytoendorfinů pro odvodnění, zpevnění a dodání vitality a na závěr vám aplikujeme zpevňující Diamantové a Hematitové olejové mléko s Fytoendorfiny, kterým provoníme vaše celé tělo.

Anticelulitidní ošetření

Přírodní a rychle působící ošetření proti celulitidě a ukládání tuků

Anticelulitidní ošetření Lipo-easy, je speciální účinné, přírodní a rychle působící ošetření proti celulitidě a ukládání tuků. Lypo-easy modeluje siluetu a pomáhá uchovat zdravý vzhled s maximálními kosmetickými výsledky za velmi krátkou dobu. Vysoce technologicky aktivní látky jsou kombinované se substancemi z exotických zemí, které vyvolávají relaxaci, zahřátí a příjemný pocit. Produkty řady Lipo-easy mají velmi příjemnou texturu, která beze zbytku proniká do pokožky s pocitem komfortu. 

Ošetřením Lipo-easy se speciálními masážními technikami vmasírují celkem tři produkty. 

- Jako první se vmasíruje redukční sérum pro intenzivní ošetření, které zlepšuje cévní aparát a jeho příznivé horko-studené působení zvyšuje kosmetický krášlící odtučňovací účinek. 

- Dále se na celé tělo vmasíruje redukční máslo obohacené amarantem, révovým semínkem, olejem kávovníku a také máslem Karité z kakaa, které podporuje průnik aktivních látek do potřebných míst a silně napomáhá k redukci celulitidy. 

- Na závěr se aplikuje Liftingová emulze, která je snadno vstřebatelná a obohacená o illipové a kakaové máslo, vyživující, zvlhčující, tonizující a zpevňující vaši pokožku. Emulze zanechává vaši pleť hladkou, hebkou a zahalenou do vůně grepu a citrusu.